Bursa da halı ve koltuk yıkama Hizmetini

Bursa da Uğur Halı Yıkama
Bahar temizliği denince dip köşe temizlenen havalandırılan mis kokan evler gelir akıllara. Bursa da Halı Yıkama firması olarak halı ve koltuk temizliği denince ilk akla gelen fabrika hakkında kısa bilgilendirmeler.

Bu konuda işinizi kolaylaştıran Bursa Uğur Halı Yıkama Fabrikası size temizliğiniz de daha kolay, güvenli, hızlı ve kaliteli hizmeti sunuyoruz. Üstelik bunu en gelişmiş makinelerle yapan profesyonel Halı ve koltuk Yıkama hizmeti için bir telefon yakınınız da 0224 371 85 82

Bursa Uğur Halı Yıkama olarak her tüm halıların ( el dokuma, makine halısı, step halı, nepal halı, ipek halı, şagi (shaggy) halı, cami halısı, ofis halısı, otel, yat halısı … ) evinizden alınıp teknolojik ve hijyen kurallarına uygun şekilde temizleyerek yine evinize teslim ediyoruz.

Bizim Halı yıkama fabrikamızda tamamen doğal ve en kaliteli halı yıkama şampuanları kullanılmaktadır. Fabrikamız bünyesinde son teknoloji halı yıkama makineleri kullanılmaktadır.

Bursa Uğur Halı Yıkama Fabrikamızın fiyatları kesin fiyat verebilmemiz için halınızın cinsi ve ölçüleri, adet sayısı önemlidir.

Bursa Uğur Halı Yıkama iletişim bilgileri
Bursa da halı yıkama ağı sayesinde birçok noktaya hizmet veren Uğur Halı Yıkama firmamız Bursa İli içinde hizmet vermektedir. Bursa ve tüm ilçelerinde halı yıkama, perde yıkama, koltuk yıkama hizmetlerimiz için hakkında detaylı bilgi almak isteyenler size bir telefon yakınınız da0544 213 21 88

VN:F [1.9.16_1159]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
VN:F [1.9.16_1159]
Rating: 0 (from 0 votes)
Etiket(ler): , , , , , , , , .Yer işareti koy Kalıcı Bağlantı.

Yorumlar kapatıldı.