bursa halı yıkama

Bursa’nın halı ve Koltuk Yıkama firması olarak %100 olarak güven ve insani ilişkileri esas alarak evlerinizin halı ve Koltuk Yıkama hizmeti vermekteyiz. Koltuklarınızın Temiz olması demek sizlerin bir ömür boyu mikroplardan uzak kalıp sağlıklı bir yaşam sürmesi demektir. Firmamızın halı ve Koltuk Yıkama işleminde halı ve koltuk makineleri kullanarak halılarınızı veya koltuklarınıza zarar vermeden ve Garantili bir şekilde temizleme yapmaktadır.
halılarınız ve Koltuğunuzda oluşmuş hiç bir leke için tereddüt etmeden derhal bize ulaşınız. Tüm çıkmayacağını düşündüğünüz lekeleri özenle ve titizlikle çıkarmak için ekipmanlarımız ile en ulaşılmaz dediğiniz noktalarına temas ederek tek bir toz parçası bırakmaz. İlk aldığınız anki gibi temiz hale getirir. Yaptığımız detaylı temizliği gördükten sonra gözleriniz kamaşacak ve hizmetimizden dolayı bizi bırakamayacak dostlarınıza tavsiye edeceksiniz. Tüm ekibimiz uzun yıllarca deneyim sahibi olmuş personellerden oluşmaktadır. halılarınız ve Koltuklarınız bizim koltuğumuz mantığı ile çalışarak siz değerli müşterilerimizin telefonunu beklemekteyiz. 0544 213 21 88
Evinizde sağlıklı yaşamak, tozsuz bir hava solumak istiyorsanız kirlenmiş koltuklarınızda kurtulmak için hemen bizi arayın evinize sağlık getirelim. Arayın en güvenilir firmanız olalım. Sadece 1 adım uzağınızdayız. Siz yorulmayın, Mahalle mahalle gezip bursa Uğur halı ve Koltuk Yıkama firması hemen telefon açın 0224 371 85 82 Hizmet ayağınıza gelsin.Şirketimiz müşterilerimiz içinse yıkatmak istedikleri koltuk sayısının çoluğuna göre fiyatlarımızda değişiklikler yapabiliriz. Siz değerli müşterilerimizi bursa da koltuk ve halı yıkama hizmeti için telefon yakınınız da 0544 213 21 88 Sağlıklı günler dileriz.

https://www.ugur-haliyikama.com/wp-content/uploads/2019/03/buresaugurhali.png

Etiket(ler): , , , .Yer işareti koy Kalıcı Bağlantı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading Facebook Comments ...